Úspory

Součástí správy nemovitostí by neměla být jen starost o opravy a údržbu nemovitosti, ale též snaha o optimalizaci cen služeb spojených s provozováním bytových domů. V současné době nabízíme níže uvedené programy úspor:


Levnější elektřina

Na základě vyhodnocení cen a obchodních podmínek alternativních dodavatelů elektrické energie jsme schopni zajistit pro naše klienty dodávku elektrické energie za výrazně výhodnějších podmínek v porovnání se současným dodavatelem PRE, a.s.Výhodné pojištění

Ve snaze zajistit pro naše klienty finanční úsporu, nabízíme od roku 2005 pro všechny naše klienty možnost zajištění cenově výhodného pojištění nemovitosti (domu, bytu) a odpovědnosti prostřednictvím společnosti Kooperativa a.s., s kterou spolupracujeme.


Úvěry

Jsme schopni zajistit výhodné úvěry na rekonstrukci Vaší nemovitosti.


Výhodný pronájem/prodej nemovitosti

Naši klienti mohou využít našich služeb zajištění pronájmu či prodeje nemovitosti za nižších provizních podmínek než nabízí běžně realitní společnosti


Vzdálená správa

Pro klienty, kteří chtějí ušetřit na správě nemovitosti nabízíme levnější formu správy nemovitosti, tzv. vzdálenou správu, kdy si technickou správu klient zajišťuje sám a nás může využít jen jako poradní hlas. Naše společnost pak vede pouze účetnictví a zpracovává vyúčtování.


Další služby

>> Technická správa

>> Vedení účetnictví

>> Prohlášení vlastníka

>> Optimalizace cen

>> Úklid nemovitostí

>> Údržba zeleně

>> Domovník a recepční služby